• Залишити заявку

    Зворотній дзвінок

  • Корисні статті

    Плити перекриття чи монолітне перекриття?

    Часте питання при будівництві особливо приватного будинку, давайте розберемо коротко кожен варіант. І моноліт і плити, це два типи перекриття, які використовуються в будівництві. Плити перекриття це вже готові елементи, що виробляються на відповідному заводі, моноліт заливається бетоном безпосередньо на будівництві в підготовлені заздалегідь опалубки.

    В приватному будівництві найчастіше використовуються плити перекриття, оскільки вони вирізняються невисокою масою, що знижує навантаження на фундамент при хороших експлуатаційних параметрах.

    Переваги плит перекриття:

    • Вартість. Плити перекриття по вартості суттєво нижчі, ніж у варіанті з монолітною заливкою. Під час будівництва невеликих котеджів це – основна причина популярності плит перекриття.
    • Практичність та надійність. Такі вироби виготовляють на заводі, де вони підлягають детальній перевірці. Завдяки цьому можна бути впевненими у якості та довговічності конструкцій.
    • Ізоляційні характеристики. У плит перекриття високі звукоізоляційні характеристики, що особливо важливо, у разі перекриття між поверхами для кращого комфорту.
    • Швидкість монтажу, плити постачаються в уже готовому вигляді, що значно полегшує та пришвидшує їх монтаж.

    Недоліки плит перекриття:

    • Використання додаткового спеціального транспорту транспорту для перевезення та встановлення плит. (хоча в монолітному перекритті також потрібна додаткова спецтехніка).
    • Певні обмеження щодо монтажу плит, не всюди підійде даний варіант перекриття.
    • Необхідність стяжки після монтажу плит.
    • Облаштування армопоясу перед монтажем плит перекриття.

    Монолітне перекриття може бути використане для створення нестандартних форм перекриттів, а також для влаштування складних інженерних систем. Суцільна конструкція, шляхом армування та заливання бетону. Використовується для будівництва багатоповерхових або складних споруд, а також при будівництві приватних будинків.

    Переваги монолітного перекриття:

    • Надійність. Суцільна конструкція, стійка до зміщень.
    • Додаткова перевага. Можливість облаштування конструкції нестандартної форми.
    •  Використання колон в ролі опорних елементів, що може бути перевагою в плануванні будівлі.

    Недоліки монолітного перекриття:

    • Нижчі ізоляційні характеристики.
    • Більше навантаження та маса.
    • Вища вартість порівняно з плитами перекриття.
    • Більше часу на роботи, монтаж демонтаж опалубки.
    • Перекриття між поверхами також потребує додаткової спецтехніки (бетононасос) та обладняння.

    При виборі перекриття обов’язково врахуйте всі плюси та мінуси кожного варіанту,  потреб та особливостей Вашого проекту та власних побажань, а також не забувайте враховувати бюджет. Кожен варіант має свої переваги та недоліки, враховуючи всі перелічені фактори Ви зможете обрати тип перекриття для себе.

    Звертайтесь і компанія K&K професійно виконає будь який варіант перекриття та інші будівельні роботи за Вашим запит.

     

    Малярні роботи

     

    Підготовка стін перед фарбуванням, важливий етап в ремонті Вашої оселі чи офісу. Особливу увагу в першу чергу варто звернути на виконавців, тобто майстрів, які будуть виконувати дані роботи, в них має бути весь необхідний інструмент, а головне досвід та навички. Наступне на що треба звернути увагу це матеріали, вони мають бути якісні, з не простроченим терміном придатності. Так званий пиріг підготовки поверхні перед фарбування включає декілька етапів грунтування 2-3 етапи, перший перед початком нанесення шпаклівки, третій вже після затирання поверхні перед фарбуванням, декілька етапів шпаклювання та проклейка склохолсту перед завершальним шаром шпаклівки.

    Які ж мають бути етапи нанесення шпаклівки?

    Якщо стіни якісно оштукатурені то можна наносити одразу фінішний шар шпаклівки, але у випадку коли на стіни була нанесена не якісно штукатурка, то в такому разі краще все ж нанести стартовий шар шпаклівки, щоб виправити нерівності або інші дефекти, наприклад електроштроби. Інший приклад коли варто нанести стартовий шар шпаклівки це якщо на стіни нанесено цементно – піщану штукатурку, тоді краще підготувати поверхню перед нанесенням фінішного шару шпаклівки.  Щодо склохолсту, це є досить важливий етап в підготовці стін, і краще його не пропускати. Склохолст захищає Ваші стіни від мікротріщин, це свого роду «армування поверхні», що не дозволяє фарбі та штукатурці обтріскуватись та розсипатись.

    На якому етапі клеїти склохост?

    Склохолст варто клеїти на фінішний шар шпаклівки, перед нанесенням завершального етапу, обов’язково слідкуйте за тим, щоб при висиханні схлохолст не покрився пухирцями повітря, для цього потрібно наносити достатню кількість клею та після проклейки пройтись по поверхні шпалерним шпателем. Склохолст має дві сторони гладка та щорстка, клеїти до поверхні слід шорсткою, для кращої адгезії. При висиханні склохолсту слід уникати протягів. Завершальний шар шпаклівки наноситься поверх склохолсту це може бути 1-2 шари шпаклівки, потрібно орієнтуватись по поверхні, чи потрібен другий шар. Після останнього шару шпаклівки стіни затираються, щоб прибрати різні нерівності на поверхні, затирати можна як в ручну так і спеціальним обладнанням, авжеж механізованим способом простіше та швидше, зараз використовують переважно такий спосіб, але все одно є важкодоступні місця, де затирання поверхні необхідно виконувати вручну. Після затирання поверхня грунтуються перед нанесенням фарби. Тому дуже важливо дотримуватись всієї технології та наносити кожен етап на поверхню.

    Для того щоб отримати якісно підготовлену поверхню, Ви можете звернутись до компанії K&K і ми виконаємо все якісно та правильно.